TISSOT Γυναικείο SRV T160.110.36.113.00
Προβολή
Previous product
Γυναικείο Βραχιόλι Από Ατσάλι GP6593
Επιστροφή στο Κατάστημα
Next product
Κολιέ Ασημένιο 925° Ροζέτα SL025-1
TISSOT
Σε απόθεμα
Τιμή Προϊόντος
Επιπλέον Χρέωση
Τελική Τιμή
Σύγκριση
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κοινοποίηση
Facebook Twitter Pinterest linkedin
  • Περιγραφή
  • Επιπρόσθετες Πληροφορίες
  • About TISSOT
Περιγραφή
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ: Quartz ελβετικός
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ: Αχάρακτο κρύσταλλο σαπφείρου
ΚΑΝΤΡΑΝ: Λευκό
ΠΛΑΙΣΙΟ: Ανοξείδωτο ατσάλι
ΛΟΥΡΑΚΙ: Δερμάτινο
ΚΟΥΜΠΩΜΑ: Ασφαλείας
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ: Δεν ειναι αδιαβροχο
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: 22*30 mm
ΕΓΓΥΗΣΗ: 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας της Tissot
Συσκευασία επισημης αντιπροσωπειας
Δωρεάν Αποστολή σε όλη την Ελλάδα με Αντικαταβολή
Δυνατότητα Παραλαβής από το Showroom Βενιζέλου 50 θεσσαλονίκη
Επιπρόσθετες Πληροφορίες
BRAND
TISSOT
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ
Quartz ακριβείας
ΚΑΝΤΡΑΝ
Λευκό
ΧΡΩΜΑ ΚΑΣΑΣ
Ροζ χρυσό
ΔΕΣΙΜΟ
Δερμάτινο
ΧΡΩΜΑ ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ
Μαύρο
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ
17 mm – 30 mm
About TISSOT
Σχετικά προϊόντα
Sale
Σύγκριση
Quick view
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden watch IN022
Sale
Quick view
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden 26mm watch Brown Leather Strap IN109L
TISSOT Chrono XL T116.617.11.057.01
INTIMA 23k Golden watch Black Leather Strap IN103
INTIMA 38mm Metallic Bracelet IN603
INTIMA 23k Golden 36mm watch two tone Brown Leather Strap IN005
INTIMA 23k Golden watch Black Leather Strap IN007
XONIX
VOGUE
VISETTI
TOMMY HILFIGER
TIME FORCE
SLEVORI
SKAGEN
SEIKO
SEASON
ROBERTO CAVALLI
Q&Q
PRINCELINO
Prince Silvero
PDPAOLA
PAPADOPOULOS GOLD
OXETTE
OOZOO
OLIVIA BURTON
MVMT
MICROWEAR
MICHAEL KORS
MELLER
MAREA
MARC JACOBS
MARC ECKO
LORUS
LOISIR
Lee Cooper
LACOSTE
KOOLSUN
JUST CAVALLI
JCOU
JAGA
INTIMA
GANT
FOSSIL
FIBO
FESTINA
EMPORIO ARMANI
DKNY
DANIEL WELLINGTON
DANIEL KLEIN
D.FRANKLIN
CLAUDIO ARGENTI
CITIZEN
CHARLY THERAPY
CASIO
CALVIN KLEIN
BULOVA
Στοιχεία Επικοινωνίας
TIME TO TIME
ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ
ΑΦΜ: 999561805
ΔΟΥ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΜΗ: 43749006000
info@timetotime.gr
Follow us
Facebook Instagram
Κατάστημα
  • Ρολόγια
  • Κοσμήματα
  • Γάμος
  • Βάπτιση
  • Γυαλιά Ηλίου
  • Δώρα για μωρά
  • ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Εταιρεία
  • Επικοινωνία
  • Blog
  • Όροι Χρήσης
  • Προσωπικά Δεδομένα
  • Τρόποι Πληρωμής
  • Τρόποι Αποστολής
  • Επιστροφές Προϊόντων
  • Ο Λογαριασμός μου
bank
ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΗ!
Πραγματοποιήστε την παραγγελία σας τηλεφωνικά και θα λάβετε επιπλέον έκπτωση 5%