TISSOT Γυναικείο SRV T160.110.36.113.00
Προβολή
Previous product
Γυναικείο Βραχιόλι Από Ατσάλι GP6593
Επιστροφή στο Κατάστημα
Next product
Κολιέ Ασημένιο 925° Ροζέτα SL025-1
TISSOT
Σε απόθεμα
Τιμή Προϊόντος
Επιπλέον Χρέωση
Τελική Τιμή
Σύγκριση
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κοινοποίηση
Facebook Twitter Pinterest linkedin
  • Περιγραφή
  • Επιπρόσθετες Πληροφορίες
  • About TISSOT
Περιγραφή
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ: Quartz ελβετικός
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ: Αχάρακτο κρύσταλλο σαπφείρου
ΚΑΝΤΡΑΝ: Λευκό
ΠΛΑΙΣΙΟ: Ανοξείδωτο ατσάλι
ΛΟΥΡΑΚΙ: Δερμάτινο
ΚΟΥΜΠΩΜΑ: Ασφαλείας
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ: Δεν ειναι αδιαβροχο
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: 22*30 mm
ΕΓΓΥΗΣΗ: 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας της Tissot
Συσκευασία επισημης αντιπροσωπειας
Δωρεάν Αποστολή σε όλη την Ελλάδα με Αντικαταβολή
Δυνατότητα Παραλαβής από το Showroom Βενιζέλου 50 θεσσαλονίκη
Επιπρόσθετες Πληροφορίες
BRAND
TISSOT
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ
Quartz ακριβείας
ΚΑΝΤΡΑΝ
Λευκό
ΧΡΩΜΑ ΚΑΣΑΣ
Ροζ χρυσό
ΔΕΣΙΜΟ
Δερμάτινο
ΧΡΩΜΑ ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ
Μαύρο
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ
17 mm – 30 mm
About TISSOT
Σχετικά προϊόντα
Sale
Σύγκριση
Quick view
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden watch Two tone / IN018
TISSOT T-Classic Tradition T063.610.11.057.00
Quick view
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
Sale
INTIMA 23k Golden 36mm watch two tone Brown Leather Strap IN005