TISSOT EVERYTIME LADY T143.210.16.033.00
Προβολή
Previous product
Ρολόι Armani Exchange BANKS AX1720
Επιστροφή στο Κατάστημα
Next product
TISSOT Everytime gent T143.410.11.033.00
TISSOT
Σε απόθεμα
Τιμή Προϊόντος
Επιπλέον Χρέωση
Τελική Τιμή
Σύγκριση
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κοινοποίηση
Facebook Twitter Pinterest linkedin
  • Περιγραφή
  • Επιπρόσθετες Πληροφορίες
  • About TISSOT
Περιγραφή
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ: Quartz ακριβείας
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ: Αχάρακτο κρύσταλλο σαπφείρου
ΚΑΝΤΡΑΝ: Ασημί
ΠΛΑΙΣΙΟ: Aνοξείδωτο ατσάλι
ΜΠΡΑΣΕΛΕ: Δερμάτινο
ΚΟΥΜΠΩΜΑ: Ασφαλείας
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ: 5 ATM ( ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ )
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: 33 mm
ΕΓΓΥΗΣΗ: 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας της Tissot
Συσκευασία επίσημης αντιπροσωπείας
Δωρεάν Αποστολή σε όλη την Ελλάδα με Αντικαταβολή
Δυνατότητα Παραλαβής από το Showroom Βενιζέλου 50 θεσσαλονίκη
Επιπρόσθετες Πληροφορίες
BRAND
TISSOT
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ
Quartz ακριβείας
ΚΑΝΤΡΑΝ
Ασημί
ΧΡΩΜΑ ΚΑΣΑΣ
Ασημί
ΔΕΣΙΜΟ
Δερμάτινο
ΧΡΩΜΑ ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ
Μαύρο
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ
30.5 mm – 39.5 mm
About TISSOT
Σχετικά προϊόντα
Sale
TISSOT Chrono XL T116.617.11.037.00
Σύγκριση
Quick view
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
Sale
Quick view
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
Q&Q Purple Rubber Strap VR41J001Y
INTIMA 23k Golden watch Black Leather Strap IN103
Q&Q light blue Rubber Strap VR99J003Y
INTIMA 23k Golden watch IN022
Q&Q light blue Rubber Strap VR99J004Y
INTIMA 23k Golden 36mm watch two tone Brown Leather Strap IN005
INTIMA 23k Golden 26mm watch Brown Leather Strap IN109L
XONIX
VOGUE
VISETTI
TOMMY HILFIGER
TIME FORCE
SLEVORI
SKAGEN
SEIKO
SEASON
ROBERTO CAVALLI
Q&Q
PRINCELINO
Prince Silvero
PDPAOLA
PAPADOPOULOS GOLD
OXETTE
OOZOO
OLIVIA BURTON
MVMT
MICROWEAR
MICHAEL KORS
MELLER
MAREA
MARC JACOBS
MARC ECKO
LORUS
LOISIR
Lee Cooper
LACOSTE
KOOLSUN
JUST CAVALLI
JCOU
JAGA
INTIMA
GANT
FOSSIL
FIBO
FESTINA
EMPORIO ARMANI
DKNY
DANIEL WELLINGTON
DANIEL KLEIN
D.FRANKLIN
CLAUDIO ARGENTI
CITIZEN
CHARLY THERAPY
CASIO
CALVIN KLEIN
BULOVA
Στοιχεία Επικοινωνίας
TIME TO TIME
ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ
ΑΦΜ: 999561805
ΔΟΥ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΜΗ: 43749006000
info@timetotime.gr
Follow us
Facebook Instagram
Κατάστημα
  • Ρολόγια
  • Κοσμήματα
  • Γάμος
  • Βάπτιση
  • Γυαλιά Ηλίου
  • Δώρα για μωρά
  • ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Εταιρεία
  • Επικοινωνία
  • Blog
  • Όροι Χρήσης
  • Προσωπικά Δεδομένα
  • Τρόποι Πληρωμής
  • Τρόποι Αποστολής
  • Επιστροφές Προϊόντων
  • Ο Λογαριασμός μου
bank
ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΗ!
Πραγματοποιήστε την παραγγελία σας τηλεφωνικά και θα λάβετε επιπλέον έκπτωση 5%