TISSOT EVERYTIME LADY T143.210.16.033.00
Προβολή
Previous product
Ρολόι Armani Exchange BANKS AX1720
Επιστροφή στο Κατάστημα
Next product
TISSOT Everytime gent T143.410.11.033.00
TISSOT
Σε απόθεμα
Τιμή Προϊόντος
Επιπλέον Χρέωση
Τελική Τιμή
Σύγκριση
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κοινοποίηση
Facebook Twitter Pinterest linkedin
  • Περιγραφή
  • Επιπρόσθετες Πληροφορίες
  • About TISSOT
Περιγραφή
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ: Quartz ακριβείας
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ: Αχάρακτο κρύσταλλο σαπφείρου
ΚΑΝΤΡΑΝ: Ασημί
ΠΛΑΙΣΙΟ: Aνοξείδωτο ατσάλι
ΜΠΡΑΣΕΛΕ: Δερμάτινο
ΚΟΥΜΠΩΜΑ: Ασφαλείας
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ: 5 ATM ( ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ )
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: 33 mm
ΕΓΓΥΗΣΗ: 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας της Tissot
Συσκευασία επίσημης αντιπροσωπείας
Δωρεάν Αποστολή σε όλη την Ελλάδα με Αντικαταβολή
Δυνατότητα Παραλαβής από το Showroom Βενιζέλου 50 θεσσαλονίκη
Επιπρόσθετες Πληροφορίες
BRAND
TISSOT
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ
Quartz ακριβείας
ΚΑΝΤΡΑΝ
Ασημί
ΧΡΩΜΑ ΚΑΣΑΣ
Ασημί
ΔΕΣΙΜΟ
Δερμάτινο
ΧΡΩΜΑ ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ
Μαύρο
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ
30.5 mm – 39.5 mm
About TISSOT
Σχετικά προϊόντα
Sale
Σύγκριση
Quick view
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden 34mm watch Black Leather Strap IN190L