Ρολόι CITIZEN Tsuyosa 60 Automatic NK0024-54X
Προβολή
Previous product
Ρολόι CITIZEN Tsuyosa 60 Automatic NK0020-55E
Επιστροφή στο Κατάστημα
Next product
CITIZEN Γυναικείο Ρολόι ΕU6090-54H
CITIZEN
Σε απόθεμα
Τιμή Προϊόντος
Επιπλέον Χρέωση
Τελική Τιμή
Σύγκριση
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κοινοποίηση
Facebook Twitter Pinterest linkedin
  • Περιγραφή
  • Επιπρόσθετες Πληροφορίες
  • About CITIZEN
Περιγραφή
Ολα τα αυτόματα ρολόγια εχουν μια αποκλιση 5 – 7 λεπτα τον μήνα
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ: Μηχανισμός: Αυτόματος μηχανισμός Caliber 8210 με 21 λίθους
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ: Hardlex
ΚΑΝΤΡΑΝ: Πράσινο
ΠΛΑΙΣΙΟ: Ανοξείδωτο ατσάλι
ΜΠΡΑΣΕΛΕ: Ανοξείδωτο ατσάλι
ΚΟΥΜΠΩΜΑ: Ασφαλείας
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ: 5 ATM ( ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ )
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: 40 mm
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: Ημερομηνία
ΕΓΓΥΗΣΗ: 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας της  CITIZEN
Συσκευασία επίσημης αντιπροσωπείας
Δωρεάν Αποστολή σε όλη την Ελλάδα με Αντικαταβολή
Δυνατότητα Παραλαβής από το Showroom Βενιζέλου 50 θεσσαλονίκη
Επιπρόσθετες Πληροφορίες
BRAND
CITIZEN
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ
Αυτόματος
ΚΑΝΤΡΑΝ
Πράσινο
ΧΡΩΜΑ ΚΑΣΑΣ
Ασημί-Χρυσό
ΔΕΣΙΜΟ
Μπρασελέ
ΧΡΩΜΑ ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ
Ασημί-Χρυσό
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ
40 mm – 46.5 mm
About CITIZEN
Σχετικά προϊόντα
Sale
Σύγκριση
Quick view
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden watch IN022
Sale
Quick view
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden 34mm watch Black Leather Strap IN190L
TISSOT Chrono XL T116.617.11.037.00
INTIMA 23k Golden 24mm watch Black Leather Strap IN008