Ρολόι CITIZEN Tsuyosa 60 Automatic NK0024-54X
Προβολή
Previous product
Ρολόι CITIZEN Tsuyosa 60 Automatic NK0020-55E
Επιστροφή στο Κατάστημα
Next product
CITIZEN Γυναικείο Ρολόι ΕU6090-54H
CITIZEN
Σε απόθεμα
Τιμή Προϊόντος
Επιπλέον Χρέωση
Τελική Τιμή
Σύγκριση
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Κοινοποίηση
Facebook Twitter Pinterest linkedin
  • Περιγραφή
  • Επιπρόσθετες Πληροφορίες
  • About CITIZEN
Περιγραφή
Ολα τα αυτόματα ρολόγια εχουν μια αποκλιση 5 – 7 λεπτα τον μήνα
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ: Μηχανισμός: Αυτόματος μηχανισμός Caliber 8210 με 21 λίθους
ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ: Hardlex
ΚΑΝΤΡΑΝ: Πράσινο
ΠΛΑΙΣΙΟ: Ανοξείδωτο ατσάλι
ΜΠΡΑΣΕΛΕ: Ανοξείδωτο ατσάλι
ΚΟΥΜΠΩΜΑ: Ασφαλείας
ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ: 5 ATM ( ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΤΩΝ ΧΕΡΙΩΝ )
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: 40 mm
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ: Ημερομηνία
ΕΓΓΥΗΣΗ: 2 έτη της επίσημης αντιπροσωπείας της  CITIZEN
Συσκευασία επίσημης αντιπροσωπείας
Δωρεάν Αποστολή σε όλη την Ελλάδα με Αντικαταβολή
Δυνατότητα Παραλαβής από το Showroom Βενιζέλου 50 θεσσαλονίκη
Επιπρόσθετες Πληροφορίες
BRAND
CITIZEN
ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ
Αυτόματος
ΚΑΝΤΡΑΝ
Πράσινο
ΧΡΩΜΑ ΚΑΣΑΣ
Ασημί-Χρυσό
ΔΕΣΙΜΟ
Μπρασελέ
ΧΡΩΜΑ ΔΕΣΙΜΑΤΟΣ
Ασημί-Χρυσό
ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ
40 mm – 46.5 mm
About CITIZEN
Σχετικά προϊόντα
Sale
Σύγκριση
Quick view
Προσθήκη στα Αγαπημένα
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden watch Black Leather Strap IN103
Sale
Quick view
Προσθήκη στο καλάθι
Κλείσιμο
INTIMA 23k Golden watch Black Leather Strap IN007
INTIMA 23k Golden watch IN023
INTIMA 23k Golden 34mm watch Black Leather Strap IN190L
INTIMA 23k Golden 24mm watch Black Leather Strap IN008
INTIMA 23k Golden 26mm watch Brown Leather Strap IN109L
INTIMA 23k Golden watch Two tone / IN018
GANT Cleveland Stainless Steel Bracelet G132001
XONIX
VOGUE
VISETTI
TOMMY HILFIGER
TISSOT
TIME FORCE
SLEVORI
SKAGEN
SEIKO
SEASON
ROBERTO CAVALLI
Q&Q
PRINCELINO
Prince Silvero
PDPAOLA
PAPADOPOULOS GOLD
OXETTE
OOZOO
OLIVIA BURTON
MVMT
MICROWEAR
MICHAEL KORS
MELLER
MAREA
MARC JACOBS
MARC ECKO
LORUS
LOISIR
Lee Cooper
LACOSTE
KOOLSUN
JUST CAVALLI
JCOU
JAGA
INTIMA
GANT
FOSSIL
FIBO
FESTINA
EMPORIO ARMANI
DKNY
DANIEL WELLINGTON
DANIEL KLEIN
D.FRANKLIN
CLAUDIO ARGENTI
CHARLY THERAPY
CASIO
CALVIN KLEIN
BULOVA
Στοιχεία Επικοινωνίας
TIME TO TIME
ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ
ΑΦΜ: 999561805
ΔΟΥ Δ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΕΜΗ: 43749006000
info@timetotime.gr
Follow us
Facebook Instagram
Κατάστημα
  • Ρολόγια
  • Κοσμήματα
  • Γάμος
  • Βάπτιση
  • Γυαλιά Ηλίου
  • Δώρα για μωρά
  • ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ
Εταιρεία
  • Επικοινωνία
  • Blog
  • Όροι Χρήσης
  • Προσωπικά Δεδομένα
  • Τρόποι Πληρωμής
  • Τρόποι Αποστολής
  • Επιστροφές Προϊόντων
  • Ο Λογαριασμός μου
bank
ΕΞΤΡΑ ΕΚΠΤΩΣΗ!
Πραγματοποιήστε την παραγγελία σας τηλεφωνικά και θα λάβετε επιπλέον έκπτωση 5%